czwartek, 22 sierpnia 2013

Powoli ...jak żółw ociężale

wracam do rzeczywistości. Pranie, sprzątanie, gotowanie.....wszystko wraca na swoje tory. Wyjazd był oczywiście bardzo udany. Mimo,ze nie udało się odwiedzić Medjugorje, popłynąć statkiem w nowe nieznane miejsca... jestem zadowolona. Poza abonamentem nałapałam nowej energii, która zapewne pomoże mi funkcjonować przynajmniej przez kilka miesięcy. Przesiadywanie na skale nieopodal morza, siedzenie na tarasie z książką w ręku, karmienie oczu cudnymi widokami, słuchanie rytmicznego 'śpiewu"cykad, nieustanny , choć niebezpośredni kontakt ze słońcem, to było to co radowało moje serce. Już teraz za tym tęsknię. Adriatyk+kamienie+muszelki+przepiękna roślinność+SŁOŃCE+cykady+wspaniali,ciepli ludzie+ ryba z grilla+ arbuz( na którego nie spojrzę w domu) = CHORWACJA Wracając wstąpiłam na kilka chwil do Tomaszowa Lubelskiego. Dzięki Asi "realnie" poznałam Gosię z bloga LUBIĘ... I Anię z bloga HAFTY ANNY W czasie miłego spotkania podpytywałam dziewczyny o techniczne sprawy dotyczące ich hobby ( kleje , lakiery, nitki i igły). Przemiła Ania przeprowadziła nawet kurs haftu Richelieu dla początkujących- czyli dla mnie ;-). Chylę czoło dla jej talentu bo wg mnie nie jest to prosta technika, a prace wychodzące spod jej dłoni są precyzyjne, dopieszczone w każdym calu.Gosia zaś specjalizuje się w technice decupage ,choć przeglądając jej bloga można również podziwiać prace z haftem . Obie dziewczyny są bardzo sympatyczne i utalentowane.Możecie sprawdzić to,zaglądając na ich blogi. Pozdrawiam Was kochani jeszcze wakacyjnie choć pogoda za oknem nieustannie przypomina ,ze już jesień za chwile będzie królowała....Mam nadzieję ,ze będzie ciepła. Oby ;-)

8 komentarzy:

 1. Ja też tęsknie za Chorwacją, byłabym skłonna zamieszkać tam na stałe...

  Idę podłubać skrzyneczki, to tęsknota mi minie :)

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, ja też się bardzo cieszę z naszego spotkania, piękna to Twoja Chorwacja. Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Twój piękny blog nominowałam do wyróżnienia „Liebster Blog Award”, zapraszam do mnie po szczegóły i zachęcam do udziału w sympatycznej zabawie, pozdrawiam, Beata:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :))
  Wakacje się kończą a my nie zdążyłyśmy się spotkać :(

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę wracamy do szarej rzeczywistości...dobrze, że pozostaną nam powakacyjne pamiątki i fotografie:) Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 6. No proszę wracamy do szarej rzeczywistości...dobrze, że pozostaną nam powakacyjne pamiątki i fotografie:) Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wakacji koniec ale jesień też jest piękna i może być twórcza.
  Ps.Dziekuję za podpowiedź gdzie dostać naboje do syfonu. Przyda się chociaż te szklane syfony o ile pamiętam po wykorzystaniu oddawało się do sklepu na wymianę a nabojami można było ładować inne syfony - metalowe . Taki też mam :-).Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkie wracamy do tego samego?! ;)
  Pozdrawiam wrześniowo....:)

  OdpowiedzUsuń